🚇 Jízdní řády IDOS – Autobusů & Vlaky – metro, doprava a jízdenky

Jízdní řády IDOS slouží především jako nejlepší vyhledávání spojů autobusů, vlaků a MHD (včetně metra). IDOS najdete na dvou adresách: idos.idnes.cz nebo PID.idos.cz/spojeni/. Obě adresy vychází z totožných dat resp. jízdních řádů a je tak zcela na Vás, který web si vyberete.

V posledních letech modernizovaný vyhledávač nabízí příjemné uživatelské rozhraní, kam zadáte nejprve Odkud a Kam se chystáte. IDOS pro Vás bude hledat ve všech jízdních řádech vlaků, autobusů i všech MHD v ČR (autobusy MHD i metro v Praze). Následně již stačí zadat čas příjezdu či odjezdu a datum a kliknout na hledat.

Vyhledávání dle stanice (zastávky)

Filtrovat můžete také časy odjezdů z konkrétní stanice (v tomto případě vyplníte pouze stanici, která Vás zajímá). Poslední možností, kterou jízdní řády IDOSu nabízí je Zastávkové jízdní řády. Zde vyplníte nejprve město o které máte zájem (např. v Praze je to PID), dále pak číslo linky a odkud a kam se chystáte.

Vyhledávač jízdních spojení je možné přepnout do anglické verze či němčiny. Zakoupit zde můžete také rovnou jízdenky, respektive, zde najdete odkazy na příslušné stránky.

Jízdní řády IDOS online vyhledávání

Odkud jedete:
Kam jedete:
Datum a čas:

Vzhled nového vyhledávání IDOSu

Jízdní rády IDOS mapa metra MHD PID

Metro » Evropa » Česká republika » Jízdní řády IDOS – Autobusů & Vlaky
Článek sepsal a naposledy aktualizoval David dne

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *