🚇 Sledování letů zdarma: Letecký provoz na obloze (česky)

Jak na sledování letů online a zdarma? Letecký provoz (nejen) na české obloze můžete pozorovat buď pouhým okem pohledem na oblohu, případně můžete využít Flightradar24.com (ten využívá radar letů na mapě světa) a v poslední řadě je možné sledovat přímý přenos z pražského letiště viz níže.

Letecký provoz (Flightradar24)

Na tomto leteckém radaru můžete sledovat na mapě letadla z celého světa a jejich lety v reálném čase online. Po kliknutí na ikonku žlutého letadla uvidíte podrobné informaci o daném letu.

Sledování letadel na kameře

Live přímý přenos z Letiště Václava Havla Praha jsou doprovázeny radiokomunikací mezi piloty a řídícím letového provozu. Pozorovat tak můžete živě vzlety i přistání letadel a současně sledovat tato letadla na mapě viz výše.

Sledování letadel a letů přímý přenos letiště praha

Dotazy o přenosu

Kde sledovat letadla přes Flightradar24 Česky a zdarma?

Zdarma můžete sledovat přímý přenos leteckého provozu na české obloze zde. Čeština bohužel na flightradaru aktuálně není podporována – nicméně pro zážitek ze sledování letadel není potřeba.

Existuje reálný online živý přenos sledování letadel?

Online kamera s živým přenosem je umístěna u Letiště Václava Havla v Praze. Online živý přenos z pražského letiště je směrován na přistávací a vzletovou dráhu.

Metro » Sledování letů zdarma: Letecký provoz na obloze (česky)
Článek sepsal a naposledy aktualizoval David dne

Otázky a odpovědi

  • Milada Nová 12.1.2024, 12:15

    Sledování letu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *