🚇 Tramvajové linky Praha: Mapa

Tramvajových linek v Praze je celkem 26. Na mapách níže si můžete zobrazit mapu pro konkrétní trať v rámci Prahy. Noční tramvajová síť má celkem 8 různých tras a mapu najdete také níže.

Pražské tramvajeMapa linek • MapyDotazy

O pražských tramvajích

Mapa tramvajových linek Praha

Tramvajové linky Praha Mapa tramvají v Praze
Tramvajové linky Praha Mapa tramvají v Praze

Mapy všech tramvají v Praze

Dotazy ohledně tramvají v Praze

Kolik stojí jízdenka na tramvaj v Praze?

Před rokem došlo ke zdražení jízdného na pražskou MHD (autobusy, tramvaje, metro) a aktuálně stojí jízdenka pro dospělého na 90 minut 40 Kč, na 30 minut 30 Kč, na 24 hodin 120 Kč. Dítě 6 až 15 let dá za jízdné na 90 minut 20 Kč, na 30 minut 15 Kč a na 24 hodin 60 Kč.

 

Jak jezdí tramvaje a jak vypadá mapa tramvajových linek?

Tramvaje v Praze jezdí po celkem 26 trasách na území Prahy a to od 5 hodin ráno až do půlnoci na denních linkách a od půlnoci do 5 hodin ráno na nočních linkách. Mapu tramvajových linek v Praze najdete v tomto článku viz výše včetně konkrétních linek.

 

Dotazy o tramvajích v Praze

Kolik stojí jízdenka na tramvaj v Praze?

Před rokem došlo ke zdražení jízdného na pražskou MHD (autobusy, tramvaje, metro). Detailní ceník lístků do tramvají zde. Aktuálně stojí jízdenka pro dospělého na 90 minut 40 Kč, na 30 minut 30 Kč, na 24 hodin 120 Kč. Dítě 6 až 15 let dá za jízdné na 90 minut 20 Kč, na 30 minut 15 Kč a na 24 hodin 60 Kč.

Jak vypadá mapa tramvajových linek a co jízdní řády?

Tramvaje v Praze jezdí po celkem 26 trasách na území Prahy a to od 5 hodin ráno až do půlnoci na denních linkách a od půlnoci do 5 hodin ráno na nočních linkách. Mapu tramvajových linek v Praze najdete v tomto článku viz výše včetně konkrétních linek.

Metro » Praha » Tramvajové linky Praha: Mapa
Článek sepsal a naposledy aktualizoval David dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *